پیگیری سفارشات

در اساس نامه برند نورا حجاب رضایت‌مندی مشتریان از اولویت‌های ما است. ما تلاش می‌کنیم تا کالای خریداری شده در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

پس از نهایی شدن سفارش محصول با استفاده از کد پیگیری که برایتان ارسال می‌شود می‌توانید روند ارسال محصول را  با وارد کردن این کد در قسمت زیردر سایت پیگیری کنید.

تعویض و یا عودت کالا

مشتریان محترم ممکن است پس از خرید با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی امکان تعویض و یا عودت کالا در چارچوب خدمات پس از فروش و به شرح زیر در نظر گرفته شده است.
جهت ورود به صفحه تعویض محصول کلیک کنید

محصول خریداری شده را تنها تا 72ساعت می‌توان تعویض و یا عودت کرد

اگر کالای خریداری شده، ایراد زدگی یا پارگی داشته باشد. از نظر مشخصات یا ظاهریا سایزکالا با اطلاعات وب سایت و عکس‌های ارسالی مغایرت داشته باشد. تا نهایت 72 ساعت و سه روز بعد از رسیدن به دست مشتری امکان تعویض و یا عودت دارد.


درخواست تعویض و یا عودت کالا تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که کالا فقط تست شده باشد و در وضعیت اولیه و نو باشد. روی آن هیچگونه آثار استفاده مانند: لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر بدن و دود وجود نداشته باشد و برچسب، مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد و خط‌های تای آن از بین نرفته باشد.

برای تعویض و یا عودت محصول مد نظر ابتدا از لینک زیر اطلاعات کالا و اطلاعات خرید را وارد کنید و دلیل این تعویض یا عودت را ذکر کنید سپس بعد از تایید از طرف سایت برای هماهنگی برگشت محصول با شما تماس خواهیم گرفت.

پس از دریافت محصول کارشناسان خدمات پس از فروش، ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی تایید شود، کالا تعویض یا عودت خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با کالای دیگری جایگزین کند.

تذکر: در صورت عودت کالا 20 درصد از هزینه کسر و تسویه بعد از 5 روز کاری خواهد شد.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل ثبت کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا موجودی آن به اتمام برسد، نوراحجاب بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود.

ارسال فوری محصول

نوراحجاب برای رفاه بیشتر مشتریان اش این امکان را در سطح شهر تهران فراهم کرده است که، اگر در ساعت اداری (ساعت9صبح تا 4 عصر) سفارش خود را ثبت کنند و گزینه ارسال فوری را انتخاب کنند، محصول مورد نظرشان در همان روز با پیک (هزینه پیک با مشتری است) برایشان ارسال خواهد شد.