محصولات حجاب

ست حجاب چیست؟

ست یقه حجاب و ساق گلدوزی طرح 99 درصد

لباس چی بپوشم؟

حتما توی کمد همه خانم ها حداقل یک دست لباس هست که خیلی دوستش دارند، اما نمی توانند در موقعیت های مختلف ازش استفاده کنند. لباس یا یقه ی آزادی دارد که با هر روسری نمی توان پوشاند. یا آستین های کوتاهی دارد به طوری که نمی توان به تنهایی آن را استفاده کرد.

WhatsApp Image 2022 01 24 at 11.13.21

 

راه حل شما چیه؟

در این شرایط یا لباس (تونیک) آستین بلند زیر آن باید پوشید. که ممکن است این لباس رنگ یا طرح آن به لباس ای که می خواهیم آن را بپوشیم نیاید و یا گرم بودن این دو لباس اذیت کننده باشد. حتی در مواردی باعث تنگ شدن لباس رویی هم می شود.

IMG 20210422 125945 806

کاربرد ست حجاب چیست؟

راه حل دیگر که نورا حجاب به آن اندیشید استفاده از ست یقه و آستین حجاب است. این ست ها تشکیل شده از یک یقه حجاب که مناسب برای همه ی سایزها می شود و یک استین که تا سایز های نسبتا بزرگ می توانند از آن استفاده کنند. در بعضی موارد به جای آستین که تا آرنج دست است از مچ بند که سه ربع و تا نیمه ی دست است استفاده شده که این نیز کاربردی و مناسب است. ست های متنوع نوراحجاب شما علاوه بر تکمیل پوششتون می تونید استایل های متفاوتی بسازید.

s1 2                            s3 6

ست حجاب چیست؟

ست حجاب یکی از معروف ترین و از اولین محصولات نورا حجاب است که شامل ساق دست و یقه حجاب و یا در مواردی مچ بند دست  و یقه حجاب است که در جنس های مختلف و مدلهای مختلف تولید می شوند. دو نوع ساده و کار شده دارن که کار شده ها با نگین مروارید یا روبان تزیین شده است.

s5 1                 s4 1                           s6c

 

از کجا می شه تهیه کرد؟

تنوع این ست ها را در سایت بخش ملزومات حجاب می توانید ببینید و همچنین برای خرید می تونید به شعبه ها مراجعه کنید.
شعبه عرش

شعبه عرش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *