کاروان حسینی نوراحجاب  از اردیبهشت سال1401 فعالیت خود را آغاز کرد. اولین سفر این کاروان به مدت هفت شب و هشت روز در تاریخ 25 اردیبهشت با پرواز مستقیم تهران به نجف  انجام شد و با ورود به هتل برج کرمن که جزو  هتل های درجه یک کربلا آغاز گردید.  به لحاظ کیفیت تمام نکات بهداشتی و ایمنی و رفاهی زائر در نظر گرفته شد.
برای اولین بار موفق شدیم با گذاشتن شرایط اقساط کوتاه مدت و بلند مدت  زائرین بیشتری را که به لحاظ مالی امکان این سفر را نداشتن راهی کربلا کنیم.
با توجه به مسائل امنیتی که در شهرهایی چون سامرا دارد؛ سفر یک روزه برای این شهر و نیز کاظمین را داشتیم. برای زیارت حرمین شریفین امام هادی و امام حسن عسگری در شهر سامرا و نیز زیارت امام کاظم و امام جواد ونیز زیارت مرقد مطهر سید محمد(عموی ولی عصر عج)  زائرین را همراهی کردیم. زیارت دو طفلان مسلم که در مسیر سامرا به کربلا است در ادامه را داشتیم. تمام این مسیر با اتوبوس های وی آی پی و درجه یک انجام می شود و سعی کردیم در شرایط خوبی انجام شود. پک های تغذیه در این مسیر به مسافران و زائران تقدیم شد.
پذیرش سالمندان و افرادکم توان و نیز کودکان را داریم. آشپزهای این سفر ایرانی هستن که به صورت پروژه ای همراهی می کنند. و غذاها مناسب با طبع ایرانیان هست. تمام زائرین بیمه می شوند.  درطول تمام این سفر رسانه نوراحجاب همراه زائرین است و مصاحبه و گزارشات اطلاعات این سفررا آنلاین در اختیار  مسافران گذاشته میشود. وکسانی که نمیتوانند همراه زائرین به صورت حضوری باشند می توانند از طریق پیج اینستاگرام norahijabfamili@ به صورت مجازی همراهی کنند.
طبق تصمیم شورای سیاست گذاری نوراحجاب قصد ما دایر بودن هر ماه این زیارت به صورت دائمی و یژه مخاطبان خوب نوراحجاب هست و این امکان فراهم هست که از هر شهری در این سفر همراه ما باشند. این سفر هم به صورت خانوادگی و جمعی و هم برای بانوان تدارک دیده شده است . از همه شما التماس دعا داریم یاعلی